loading

AKTUÁLIS ÁLLÁSAJÁNLATAINKAT AZ ALÁBBIAKBAN OLVASHATJA.

Cégcsoportunk ÉRTÉKESÍTŐ pozícióba teljes munkaidőben munkatársat keres.

Feladataid az alábbiak lesznek:

a munkakörrel kapcsolatos teljes körű adminisztráció,

értékesítők munkájának támogatása,

szoros együttműködés a cégen belüli társosztályokkal,

megrendelések koordinálása, dokumentálása.

Elvárásaink:

középfokú végzettség,

kitartó, folyamatokban gondolkodni tudás,

felelősségtudat a munkában és önzetlen segítség nyújtás,

önálló munkaszervezés,

csapatmunka,

jó kommunikációs készség és ügyfélközpontú gondolkodás,

megbízhatóság,

pontosság, magabiztos MS Office ismeret (Excel, Word, PowerPoint)

német nyelvismeret

Előnyt jelent:

 Értékesítésben, valamint hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat

Ami még fontos: pontos, precíz és megbízható munkavégzés,
türelmes, problémamegoldó hozzáállás.

Amit kínálunk: versenyképes ösztönzési rendszer, hosszútávú munkalehetőség, előrelépési lehetőség, fiatal és innovatív csapat.

Fényképes önéletrajzodat és motivációs leveledet a callcenter@di-fer.hu e-mail címre várjuk.

Kapcsolat

A * jelölt rész kitöltése kötelező
Kérése elküldésével hozzájárul ahhoz, hogy személyes adatit az Adatvédelmi hozzájárulásban részletezett cégek kezeljék, valamint, hogy kérése teljesítésével kapcsolatban felvegyük Önnel a kapcsolatot a megadott csatornákon.
és egyben hozzájárulok személyes adataim kezeléséhez a Marketing hozzájárulásban részletezettek szerint.

Ugrás az oldal tetejére